Кам’янська сіл/рада
http://sofkamyansil.dp.gov.uaОГОЛОШЕННЯ

         Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25.05.2011 року №555 Кам’янська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення  містобудівних документів, а саме:

1.Генеральний план с. Новохортиця Кам’янської сільської ради Софіївського району Дніпропетровської області;

2. Генеральний план с. Ізлучисте Кам’янської сільської ради Софіївського району Дніпропетровської області;

   Проекти генеральних планів с.Новохортиця та с.Ізлучисте розроблено з метою забезпечення прав громадян на сприятливі умови перебування та життєдіяльності в с.Новохортиця та с.Ізлучисте.

  Проекти  виконані ФОП Полюшкін С.С. на замовлення Кам’янської сільської ради відповідно до рішення Кам’янської сільської ради від 27.09.2017 року №351-20/УІІ. Ознайомитися з проектами генеральних планів с.Новохортиця та с.Ізлучисте можна в приміщенні Кам’янської сільської ради з 20 березня по 18 квітня 2018 року.

   Також з графічними та тестовими матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному сайті Кам’янської сільської ради sofkamyansil.dp.gov.ua, перейшовши на посилання:
 
Генплан с.Новохортиця  https://drive.google.com/drive/folders/1Svw6vC0gTIpOaWeMyvXscsIP4TDPlQ0Y?usp=sharing
 
Генплан с.Ізлучисте
https://drive.google.com/drive/folders/17kc7xWfuxJbwVgFTV_sqDmdntoEyh-ti?usp=sharing
 
Громадські слухання з обговорення проектів генеральних планів с.Новохортиця та с.Ізлучисте будуть тривати з 20 березня по 18 квітня 2018 року.


Пропозиції оформлені згідно вимог: ст.21, пункту 6 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та пункту 9 Постанови Кабінету 
Міністрів "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів  під час розроблення проектів 
містобудівної документації  на місцевому рівні" від 25.05.2011 р. №555, подаються до Кам'янської сільської ради. 

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст ІІ категорії Кам’янської сільської ради Проценко Олександр Станіславович.

Контактний телефон (05650)-2-73-71, електронна пошта sofkamyansil@ukr.net

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

      

         Кам’янська сільська рада  повідомляє про проведення громадського обговорення (слухання) проектів містобудівної документації:

 

 1.Генеральний план с.Ізлучисте Кам’янської сільської ради  Софіївського району Дніпропетровської області – 18 квітня 2018 року за адресою: с.Ізлучисте вул.Центральна, 21, приміщення сільського клубу. Початок о 15 годині.

2.Генеральний план с.Новохортиця Кам’янської сільської ради Софіївського району Дніпропетровської області – 18 квітня 2018 року за адресою: с.Новохортиця  вул.Центральна, 41.  Початок о 17 годині.