Кам’янська сіл/рада
http://sofkamyansil.dp.gov.uaУ К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ  САМОВРЯДУВАННЯ

КАМ’ЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СОФІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

сільського  голови

Про проведення громадського  обговорення проекту рішення

щодо добровільного об’єднання  територіальних громад

 

               Беручи до уваги інформацію спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо    добровільного об’єднання територіальних громад, на підставі ч. 2 ст. 7 Закону України «Про  добровільне об’єднання територіальних громад», п. 20 ч. 4 ст. 42, ч. 1 ст. 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування»:

 

1. Винести на громадське обговорення питання підтримки проекту рішення про

добровільне об’єднання територіальних громад сіл Вишневе, Ізлучисте, Кам’янка, Новохортиця, Олексіївка Кам’янської сільської ради Софіївського району Дніпропетровської області  та територіальних громад сіл Авдотівка, Новопетрівка, Новоюлівка, Степове, Трудолюбівка Новоюлівської сільської ради Софіївського району Дніпропетровської області у Новоюлівську сільську об’єднану територіальну громаду з центром у селі Новоюлівка.

 

2. Провести відповідно до Порядку проведення громадського обговорення з питань

добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Кам'янської

сільської ради №126-8/УІІ від 08.07.2016 року, громадські слухання  в селах Кам'янка, Ізлучисте, Вишневе, Олексіївка та Новохортиця Кам'янської сільської ради.

 

3. Після отримання протоколів громадських слухань включити до порядку денного

наступної сесії  сільської ради питання про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад сіл Вишневе, Ізлучисте, Кам’янка, Новохортиця, Олексіївка Кам’янської сільської ради Софіївського району Дніпропетровської області  та територіальних громад сіл Авдотівка, Новопетрівка, Новоюлівка, Степове, Трудолюбівка Новоюлівської сільської ради Софіївського району Дніпропетровської області у Новоюлівську сільську об’єднану територіальну громаду з центром у селі Новоюлівка.

 

4.Оприлюднити дане розпорядження у строк не пізніше як за три дні до проведення громадських слухань  шляхом розміщення на інформаційних стендах  та веб-сайті Кам'янської сільської ради

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський  голова                                                 О.Стрибуль

село Кам’янка

03 липня  2018  року

№ 35-р