Кам’янська сіл/рада
http://sofkamyansil.dp.gov.uaОГОЛОШЕННЯ

         Відповідно до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25.05.2011 року №555 Кам’янська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення  містобудівних документів, а саме:

1.Генеральний план с. Кам’янка Кам’янської сільської ради Софіївського району Дніпропетровської області;

2. Генеральний план с. Вишневе Кам’янської сільської ради Софіївського району Дніпропетровської області;

3. Генеральний план с. Олексіївка Кам’янської сільської ради Софіївського району Дніпропетровської області;

   Проекти генеральних планів с.Кам’янка, с.Вишневе та с.Олексіївка розроблено з метою забезпечення прав громадян на сприятливі умови перебування та життєдіяльності в с.Кам'янка, с.Вишневе та с.Олексіївка

        Проекти  виконані ТОВ «ФІН АП КОНСАЛТ» на замовлення Кам’янської сільської ради відповідно до рішення Кам’янської сільської ради від 16.03.2018 року №435-24/УІІ. Ознайомитися з проектами генеральних планів с.Кам’янка, с.Вишневе та с.Олексіївка можна в приміщенні Кам’янської сільської ради з 03 вересня 2018 року по 02 жовтня 2018 року.

       Також з графічними та тестовими матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному сайті Кам’янської сільської ради sofkamyansil.dp.gov.ua, перейшовши на посилання :

Генплан с.Вишневе    https://drive.google.com/open?id=1leV6_w0OWDNaeceVUB0e-sJ6xoxUDoXY

Генплан с. Кам'янка     https://drive.google.com/open?id=1md4Rgx4vU-f9QbnK4MgSOpaahWBouYV_

Генплан с.Олексіївка    https://drive.google.com/open?id=1wPCK0_2ldClgt_8RilheF8mmAX-E8umk  


       Громадські слухання з обговорення проектів генеральних планів с.Кам'янка, с.Вишневе та с.Олексіївка будуть тривати з 03 вересня 2018 року по 02 жовтня  2018 року.

          Пропозиції оформлені згідно вимог: ст.21, пункту 6 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та пункту 9 Постанови Кабінету  Міністрів "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів  під час розроблення проектів  містобудівної документації  на місцевому рівні" від 25.05.2011 р. №555, подаються до Кам'янської сільської ради.

        Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст ІІ категорії Кам’янської сільської ради Проценко Олександр Станіславович.                                          Контактний телефон (05650)-2-73-71, електронна пошта sofkamyansil@ukr.net