Кам’янська сіл/рада
http://sofkamyansil.dp.gov.uaУ К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ  САМОВРЯДУВАННЯ

КАМ’ЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СОФІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

 

 РІШЕННЯ

 

Про встановлення  акцизного податку

 

 

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у відповідності до ст.215 Податкового Кодексу України,  враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань  законності,  правопорядку,   з питань  надання  консультацій  та роз’яснень щодо  запобігання  та врегулювання  конфлікту  інтересів,  поводження з майном,  що  може  бути  неправомірною  вигодою та  подарунками  та  регуляторної  політики,  Кам’янська сільська рада

 

                                                      вирішила:

 

1. Ввести на території Кам’янської сільської ради акцизний податок з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

   1. Платники податку

1.1. Платником податку є особа - суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.

1.1.1. Реалізація суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у п.4.1 цього Рішення, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування;

1.2. Реєстрація осіб як платників податку.

1.2.1.Особи - суб'єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням пункту продажу товарів не пізніше граничного терміну подання декларації акцизного податку за місяць, в якому здійснюється господарська діяльність.

2. Об'єкт оподаткування

 

2.1. Об'єктами оподаткування є операції з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

 

3. База оподаткування

3.1. вартість (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів.

 

 

4. Підакцизні товари та  ставки податку

4.1.До підакцизних товарів належать:

- спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво;

- тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну;

4.2. Ставку податку встановити у розмірі 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість) реалізованих підакцизних товарів.

5. Податковий період

5.1. Базовий податковий період для сплати податку відповідає календарному місяцю.

5.2. Платник податку -суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, подає щомісяця не пізніше 20 числа наступного періоду Софіївському відділенню  Криворізької центральної ОДПІ декларацію акцизного податку.

5.3.Датою виникнення податкових зобов'язань щодо реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", а у разі реалізації товарів фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок, - є дата надходження оплати за проданий товар.

 

6. Порядок сплати податку  та строки сплати податку

6.1. Суми податку перераховуються до бюджету суб'єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Рішенням для подання податкової декларації за місячний податковий період.

6.2. Особа - суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, сплачує податок за місцем здійснення реалізації таких товарів.

2. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.

            3. Рішення  Кам’янської сільської  ради №105-8/УІІ від 08.07.2016 року «Про встановлення  акцизного  податку»  вважати  таким, що  втратило чинність після набрання чинності даного рішення.

           4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по законності,  правопорядку,   з питань  надання  консультацій  та роз’яснень щодо  запобігання  та врегулювання  конфлікту  інтересів,  поводження з майном,  що  може  бути  неправомірною  вигодою та  подарунками  та  регуляторної  політики .

 

Сільський  голова                                                     О.Стрибуль

 

село Кам’янка

11 липня 2017  року

№308 -17 / УІІ

 

РЕЗУЛЬТАТИ  ГОЛОСУВАННЯ :

 

1.Стрибуль Олександр Тимофійович  -   ЗА

2.Кондратюк Галина Сергіївна –відсутня

3.Москаленко Микола Миколайович –ЗА

4.Гладуш Віктор Анатолійович - ЗА

5.Орєхов Ігор Володимирович   -  відсутній

6.Іванків Володимир Євстахійович -   відсутній

7.Осташко Елла  Юріївна - відсутня

8.Неруш  Віктор Миколайович - ЗА

9.Ткаченко  Віталій  Григорович- ЗА

10.Кульпанова  Тетяна  Вікторівна   -  ЗА

11.Гук Надія Григорівна – відсутня

12.Люльченко  Інна  Миколаївна  -  ЗА

13.Залєвська  Світлана  Миколаївна -  ЗА

14.Пуханов  Андрій  Сергійович  -  ЗА

15.Ковтун  Любов Степанівна  - ЗА

 

ЗА  -    10

ПРОТИ -   НЕМАЄ                          

УТРИМАЛИСЬ - НЕМАЄ

ВСЬОГО   -   10

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО