Кам’янська сіл/рада
http://sofkamyansil.dp.gov.uaУ К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ  САМОВРЯДУВАННЯ

КАМ’ЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СОФІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ВОСЬМА  СЕСІЯ

 

 

 

РІШЕННЯ

 

Про  податок на майно - транспортний  податок

 

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у відповідності до ст.267 Податкового Кодексу України,  сільська рада

                                                             вирішила:

       1.Ввести на території Кам’янської сільської ради  транспортний податок.

             2. Встановити ставку транспортного податку   з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000,00 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

3. Платниками  транспортного податку  є юридичні  та фізичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об’єктами оподаткування.

 

4. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5( п’яти) років та середньо ринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої  законом на 1 січня податкового(звітного)року

5. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування

6. Обчислення суми податку  з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб,  здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку,  надсилаються (вручаються) платнику податків контролюючим органом за місцем його  реєстрації  до 1 липня  року базового податкового (звітного) періоду  (року),

7. Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

8.  Транспортний  податок сплачується:

- фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення,

- юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

9.  Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

10.  Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування.

11. Дане рішення набирає чинності  з 01.01.2017 року.

            12. Рішення сільської ради № 517-33/УІ від 14.07.2015 р. «Про встановлення ставок транспортного податку» вважати таким, що  втратило  чинність після набрання чинності даного рішення.

           13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію по законності,  правопорядку,   з питань  надання  консультацій  та роз’яснень щодо  запобігання  та врегулювання  конфлікту  інтересів,  поводження з майном,  що  може  бути  неправомірною  вигодою та  подарунками  та  регуляторної  політики .

 

 

Сільський  голова                                                     О.Стрибуль

 

село Кам’янка

08  липня  2016  року

№ 106 – 8 / УІІ