Кам’янська сіл/рада
http://sofkamyansil.dp.gov.uaПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторногоакту

 

Проект рішення виконкому Кам’янської сільської ради  Софіївського району  «Про затвердження  тарифів на послуги водопостачання в населених пунктах Кам’янської сільської ради»


Розробник – виконавчий комітет Кам’янської сільської ради


Виконавчий комітет Кам’янської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому Кам’янської сільської ради  «Про затвердження  тарифів на послуги водопостачання в населених пунктах Кам’янської сільської ради»,  та аналізу регуляторного впливу (АРВ) цього рішення.
Названі документи  оприлюднені  на офіційному сайті Кам’янської сільської ради сільської  ради http://sofkamyansil.dp.gov.ua  з метою одержання зауважень.
Рішення виконкому сільської ради приймається з метою:  збалансування  інтересів, прав та обов’язків, нижчезазначених груп, а саме:  

-   органа місцевого самоврядування;

-    споживачів послуг водопостачання.

Пропозиції та зауваження приймаються строком не пізніше  одного місяця з дати оприлюднення рішення у письмовому вигляді за адресою: 53160 , Дніпропетровська область, Софіївський  район, с. Кам’янка, вул. Клубна ,11, тел. 2-73-71,   (Кам'янська сільська рада).


                            Секретар сільської ради Т.В.Кульпанова