http://sofkamyansil.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Кам’янська сіл/рада >> Новини
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
Версія для друку Написати листа

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторногоакту

 

Проект рішення виконкому Кам’янської сільської ради  Софіївського району  «Про затвердження  тарифів на послуги водопостачання в населених пунктах Кам’янської сільської ради»


Розробник – виконавчий комітет Кам’янської сільської ради


Виконавчий комітет Кам’янської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення виконкому Кам’янської сільської ради  «Про затвердження  тарифів на послуги водопостачання в населених пунктах Кам’янської сільської ради»,  та аналізу регуляторного впливу (АРВ) цього рішення.
Названі документи  оприлюднені  на офіційному сайті Кам’янської сільської ради сільської  ради http://sofkamyansil.dp.gov.ua  з метою одержання зауважень.
Рішення виконкому сільської ради приймається з метою:  збалансування  інтересів, прав та обов’язків, нижчезазначених груп, а саме:  

-   органа місцевого самоврядування;

-    споживачів послуг водопостачання.

Пропозиції та зауваження приймаються строком не пізніше  одного місяця з дати оприлюднення рішення у письмовому вигляді за адресою: 53160 , Дніпропетровська область, Софіївський  район, с. Кам’янка, вул. Клубна ,11, тел. 2-73-71,   (Кам'янська сільська рада).


                            Секретар сільської ради Т.В.Кульпанова

 

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор