Кам’янська сіл/рада
http://sofkamyansil.dp.gov.uaУ К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ  САМОВРЯДУВАННЯ

КАМ’ЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СОФІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ВОСЬМА  СЕСІЯ

 

 

 

 РІШЕННЯ

 

Про встановлення  пільг  зі сплати земельного податку

 

 

  На підставі Податкового кодексу України № 2755 від 02.12.2010 р. ( із змінами та доповненнями), ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада 

вирішила:

 

1.         Надати пільги зі сплати земельного податку в 2017 році:

- органам державної влади та органам місцевого самоврядування, органам прокуратури, закладам, установам та організаціям, військовим формуванням, утвореним відповідно до законів України, Збройним Силам України та Державній прикордонній службі України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів

- дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування, закладам культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

2. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2017 року.

            3. Рішення  Кам’янської сільської  ради №519-33/УІ від 14.07.2015 року «Про встановлення  пільг зі сплати  земельного податку»  вважати  таким, що  втратило чинність після набрання чинності даного рішення.

           4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію по законності,  правопорядку,   з питань  надання  консультацій  та роз’яснень щодо  запобігання  та врегулювання  конфлікту  інтересів,  поводження з майном,  що  може  бути  неправомірною  вигодою та  подарунками  та  регуляторної  політики .

 

Сільський  голова                                                     О.Стрибуль

 

село Кам’янка

08  липня  2016  року

№ 104– 8 / УІІ